Szyny karniszowe KS/DS/CCS


szyna-KS-DS-CCS

Sklep internetowy Room Factory oferuje szeroki wybór karniszy zróżnicowanych pod względem wzoru, sposobu montażu i rodzaju zawieszania tkaniny. W zależności od możliwości montażowych oraz typu firany i zasłony, które mają ozdobić okno, możecie wybrać karnisz drążkowy, szynowy lub drążkowo-szynowy.

Karnisze drążkowe dostępne w naszym sklepie internetowym można mocować do glifu nad wnęką okienną lub do sufitu. W przypadku mocowania do ściany ich uchwyty można umiejscowić w dowolnych odległościach, co pozwala bez problemów ominąc kaloryfery i parapety tak, aby tkanina mogła swobodnie się układać. Kolejną zaletą jest możliwość łączenia dwóch karniszy, co jest bardzo pomocne w przypadku okien o niestandardowych wymiarach. Karnisze drążkowe mogą być jednobiegowe lub dwubiegowe. Te ostatnie umożliwiają zawieszenie firan i zasłon na jednej konstrukcji. Karnisze drążkowe to bardzo dekoracyjne rozwiązanie pasujące zarówno do nowoczesnych aranżacji, jak i bardziej klasycznych. Room Factory oferuje szeroki wybór kolorów oraz wzorów drążków, a także asortyment montażowy i akcesoria do karniszy dekoracyjnych – np. bogato zdobione zakończenia. Na karniszach drążkowych można zawiesić zasłony i firany z zakutymi kołami ozdobnymi lub z kołami z żabkami.

Wygięta szyna z asami i ślimakami do zawieszenia tkaniny. Dogięcia pod kątem prostym na końcach zaciemniają kompletnie okno np. w sypialni.
Wygięta szyna z asami i ślimakami do zawieszenia tkaniny. Dogięcia pod kątem prostym na końcach zaciemniają kompletnie okno np. w sypialni.

Karnisze szynowe KS dostępne w naszym sklepie internetowym to nowoczesny modele wykonane z wytrzymałego stopu aluminium. Przeznaczone są do mocowania we wnękach przyokiennych lub na suficie, a tkaniny zawiesza się na nich za pomocą suwaków z oczkiem oraz haczyków bądź agrafek wpinanych w specjalną taśmę przyszytą do dekoracji. Karnisze szynowe zapewniają ciche i bardzo płynne przesuwanie tkaniny. Podobnie jak w przypadku karniszy drążkowych, karnisze szynowe produkowane są w kompletach jednobiegowych i tandemowych, czyli dwubiegowych. Karnisze szynowe KS można wyginać w dowolnej płaszczyźnie w łuku jednolitym i niejednolitym oraz pod kątem prostym bez konieczności przecinania i łączenia karnisza, co pozwala na stworzenie nietypowych i fantazyjnych aranżacji. Dodatkowym atutem jest szeroka gama kolorystyczna oferowanych szyn oraz akcesoriów, która pozwala zachować harmonię barw wystroju. Dekoracje okienne przeznaczone do zawieszenia na karniszach szynowych KS to modele wykonane na taśmie marszczącej i na fleksach.

Karnisze drążkowo-szynowe to przede wszystkim oferta dla tych, którzy cenią wszechstronne rozwiązania. Konstrukcja ta łączy w sobie elegancję drążków oraz ich dekoracyjnych zakończeń z funkcjonalnością szyn, które zapewniają bardzo płynne i delikatne przesuwanie się firan i zasłon. Taki wariant karniszy może być mocowany do sufitu i do glifów nadokiennych.

Nasze karnisze można zamówić zarówno w kompletach, jak i w postaci pojedyńczych elementów. Firma Room Factory oferuje również usługę gięcia karniszy szynowych KS według gotowego szablonu.

Przypominamy, że firma Room Factory świadczy również usługi: szycia dekoracji, w tym szycia zasłon i firan, naprawy i montażu rolet, żaluzji, a także prania zasłon, firan i rolet. Zajmujemy się ponadto produkcją tkanin oraz sprzedażą tkanin hurt i detal. Jeśli mają Państwo jakieś pytania, zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego ShowRoom’u w Warszawie, gdzie nasi dekoratorzy zaprezentują wszystkie rozwiązania dostępne w naszym sklepie internetowym

N&A