Usługi


uslugi

Pracownia wykonawcza Room Factory istnieje od ponad 20 lat. Przez te wszystkie lata zdobywaliśmy doświadczenie
i podejmowaliśmy się najróżniejszych zleceń. Rozwinęliśmy nasze umiejętności do perfekcji. Obecnie możemy się poszczycić najwyższą jakością usług z zakresu: szycia, doradztwa dekoracyjnego, serwisowania i odświeżania dekoracji, montażu, tapetowania, nadruku na szkle hartowanym oraz zakuwania kół dekoracyjnych.

Szycie to usługa, od której zaczęła się przygoda Room Factory. W naszym sklepie internetowym znajdziecie m.in. szycie dekoracji na miarę, w tym szycie zasłon i firan, zasłon łazienkowych, kotar, rolet rzymskich, weneckich i austriackich, pościeli, obrusów, maskownic
i pokrowców na łóżka. Bardzo wysokiej klasy wykończenia naszych szytych produktów dały nam możliwość realizacji zamówień m.in. dla Hoteli: Sobieski, Gołębiewski, Novotel i Sofitel. Nasza pracownia wykonawcza znajduje się na terenie Warszawy, jednak wykonujemy zlecenia także poza jej granicami.

Posiadamy wykwalifikowany zespół dekoratorów wnętrz, którzy pomogą Wam zrealizować swoje najskrytsze pragnienia związane z aranżacją wnętrz, a w szczególności aranżacją dekoracji okiennych. Dekoratorzy Room Factory zaprezentują Wam wyselekcjonowane wzorniki tkanin i tapet, zgodnie z Waszymi potrzebami i doradzą w kwestiach montażowych. Na każdym etapie współpracy i realizacji będą służyć pomocą i fachową radą oraz będą informować o postępach prac.

Room Factory zajmuje się kompleksowo serwisowaniem
i odświeżaniem dekoracji okiennych. Usługę tę dzielimy na kilka etapów: zdejmowanie dekoracji u klienta, przygotowanie do prania, pranie właściwe, prasowanie, wymiana zużytych elementów
i ponowne wieszanie dekoracje u klienta. Na zgłoszoną usterkę na terenie Warszawy, serwisanci Room Factory reagują w ciągu dwóch dni roboczych.

Zajmujemy się naprawą żaluzji aluminiowych i drewnianych, verticali etc, a także montażem rolet materiałowych, rolet na wałku
i innych osłon okiennych. Serwisujemy i odświeżamy dekoracje powieszone także przez innych wykonawców.

Posiadamy wysokiej jakości tapety od polskich i zagranicznych producentów. Nasi pracownicy wykonują usługę tapetowania na najwyższym poziomie, chroniąc meble, ściany i podłogi przed zabrudzeniem klejem. Z ich pomocą możecie w szybki sposób zmienić aranżację pomieszczenia. Mnogość wzorów i kolorów tapet z naszej kolekcji sprawi, że na pewno znajdziecie model idealnie pasujący do Waszego wnętrza.

Usługę nadruku na szkle hartowanym firma Room Factory wprowadziła dosyć niedawno, jednak z ogromnym sukcesem. Oferujemy wszelkie rozwiązania związane z produkcją i montażem szkła hartowanego. Z chęcią przygotujemy dla Was projekt, wycenę oraz montaż. Nasi pracownicy dobiorą odpowiedni sposób mocowania: na kołkach dystansowych, przykręcenie lub bezpośrednie przyklejanie do ściany na klej. Możecie wybrać miejsce zamontowania szkła w pomieszczeniu, a możliwości jest bardzo wiele – od szklanych blatów po balustrady, drzwi i szklane ściany. Najczęściej jednak nadruk na szkle stosujemy w kuchni – zamiast płytek lub kafelków.

Pracownia wykonawcza Room Factory od lat zajmuje się zakuwaniem ozdobnych kół na tkaninach zasłonowych i firanowych. Posiadamy specjalną sztancownicę, która wycina koła o średnicy 25 i 40 mm. Ozdobne decoringi, dostępne w naszym sklepie internetowym, pasują kolorystycznie do karniszy drążkowych z naszej oferty. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się zakute w koła kotary i zasłony do przebieralni w różnego rodzaju szatniach i sklepach odzieżowych. Na specjalne zamówienie do przelotek używamy silikonowych wkładek. Wyciszają one odgłos przesuwania metalowych kółek po karniszu.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferowanych przez nas usług w poszczególnych zakładkach. W celu uzyskania bezpłatnej porady lub umówienia się na spotkanie z dekoratorem, prosimy o kontakt lub o odwiedzenie naszego salonu w Warszawie.

N&A