Serwis żaluzji i rolet


Firma Room Factory Sp. z. o.o oferuje profesjonalną serwisowanie
i naprawę żaluzji oraz rolet wewnętrznych każdego rodzaju na terenie Warszawy i okolic. Zajmujemy się zarówno dekoracjami okiennymi wykonanymi przez nas, jak i przez inne firmy, a także tymi montowanymi samodzielnie przez klientów.

Nasze usługi obejmują kompleksowe naprawy wraz z demontażem
i ponownym montażem wszelkich systemów dekoracji okiennych tej kategorii, jak również drobne działania serwisowe u klienta.

W zależności od potrzeb i stanu technicznego dekoracji, nasz pracownik ocenia, czy rolety i żaluzje trzeba zabrać do serwisu na dłuższą naprawę, czy też istnieje możliwość wykonania jej na miejscu w krótkim czasie. Wstępna ocena stanu dekoracji następuje podczas składania zamówienia przez klienta, kiedy po kontakcie telefonicznym, e-mailu lub po wypełnieniu formularza kontaktowego, nasi technicy oddzwaniają przeprowadzając krótki wywiad. Nasza firma stara się zawsze dopasować termin i godzinę wykonania zlecenia indywidualnie do klienta, nie wykluczając weekendów i dni wolnych od pracy. Po umówieniu terminu
i faktycznej ocenie stanu technicznego, nasi pracownicy przeprowadzają szczegółową wycenę usługi.

Cena jest ustalana indywidualnie w zależności od zakresu naprawy, a klient zawsze jest informowany o kwocie do zapłaty jeszcze przed wykonaniem usługi. Płatność należy wykonać po zrealizowaniu zlecenia. Na usługi i naprawy wykonane przez naszą firmę udzielamy 2 letniej gwarancji.

Naprawiamy systemy dekoracji okiennych wewnętrznych takie jak:

-rolety naścienne na wałku

-rolety okienne na wałku

-rolety okienne w kasecie

-rolety elektryczne

-żaluzje okienne bez kasety

-żaluzje okienne w kasecie

-żaluzje naścienne bez kasety

-żaluzje naścienne w kasecie

-żaluzje elektryczne

Każdy serwis zapewnia dokładne sprawdzenie mechanizmu dekoracji, smarowanie elementów mechanicznych oraz wymianę elementów zużywalnych, a także wymianę wszelkich elementów mechanizmu, które są uszkodzone bądź niesprawne.

Uwaga: przy więcej niż jednej usłudze wykonywanej w tym samym czasie, udzielamy atrakcyjnych rabatów. Zachęcamy do połączenia naprawy rolet i żaluzji z praniem zasłon, firan lub innych dekoracji. Przypominamy, że zajmujemy się również profesjonalnym montażem rolet, żaluzji etc., a także szyciem dekoracji, w tym szyciem zasłon i firan. W celu uzyskania dodatkowych informacji, zapraszamy do działu KONTAKT lub zachęcamy do odwiedzenia naszego salonu w Warszawie.

N&A