Zakuwanie kół (decoringi)


zakuwanie-kol-przelotek

Zakuwanie kół ozdobnych na tkaninach dekoracyjnych to usługa którą oferujemy zarówno klientom, którzy zlecają uszycie całkiem nowych firan lub zasłon, jak również takim, którzy chcą ożywić istniejące już dekoracje okienne. Sztancowane decoringi są nowoczesnym rozwiązaniem i co więcej idealnie komponują się z innymi elementami wyposażenia.

Sztancowanie kół można wykonać na każdej tkaninie niezależnie od jej grubości. Koła ozdobne są idealnym rozwiązaniem dla dekoracji zawieszonych na karniszach drążkowych lub linkach.

Zdjęcie poniżej przedstawia sztancownicę do wycinania i zakuwania metalowych kół na tkaninach dekoracyjnych. Dbając o najwyższą jakość naszych usług dysponujemy specjalistycznymi podkładkami punktowo pogrubiającymi zakuwany otwór, dzięki czemu nawet bardzo cienkie tkaniny, np. firanowe, są zabezpieczone przed wysunięciem. Dla poprawy jakości przesuwu dekoracji po karniszu, za dodatkową opłatą dodajemy wkładki sylikonowe do każdego zasztancowanego koła. Polecamy je szczególnie do tkanin cięższych (np. grubych zasłon i kotar). Pamiętajmy, że tkanina pod koła ozdobne powinna być odpowiednio uszyta i usztywniona.

Metalowe decoringi o średnicy 25 mm lub 40 mm są dostępne w naszej ofercie w wielu kolorach, co ułatwia ich dopasowanie do różnych typów karniszy drążkowych – ich szeroką ofertę również znajdziecie w naszym sklepie internetowym.

Usługę sztancowania ozdobnych kół wykonujemy zarówno na tkaninach dekoracyjnych klientów, jak i tych znajdujących się w naszym asortymencie. Realizujemy ją w naszej pracowni znajdującej się w Warszawie. Średni czas realizacji wynosi 2 dni. Wykonane zlecenia odsyłamy najpóźniej dzień po zakuciu kół.

W celu uzyskania bezpłatnej porady lub umówienia się na spotkanie z dekoratorem, prosimy o wypełnienie formularza na naszej stronie lub o odwiedzenie naszego salonu w Warszawie. Przypominamy, że nasza firma oferuje także naprawę żaluzji i innych osłon okiennych, montaż rolet, karniszy, żaluzji etc., pranie zasłon i firan, sprzedaż tkanin hurt i detal, a także szycie zasłon i firan.

N&A