Dekorator wnętrz


dekorator-wnetrz

Firma Room Factory Sp. z o.o. oferuje profesjonalne usługi doradztwa dekoracyjnego w zakresie aranżacji wnętrz, dekoracji okien oraz doboru odpowiednich dodatków i elementów wykończeniowych. Posiadamy doświadczony zespół młodych dekoratorów, którzy z zapałem, entuzjazmem i odwagą podejdą do najbardziej wymagających projektów aranżacji wnętrz. Na umówionych spotkaniach prezentują wyselekcjonowane wzorniki zgodne z życzeniami i potrzebami klientów oraz rozwiązania techniczne dostosowane do warunków pomieszczenia. Na każdym etapie projektu i jego realizacji jesteśmy do Waszej dyspozycji służąc fachową radą i naszym doświadczeniem z zakresu:

Szycia dekoracji, w tym szycia zasłon i firan, montażu rolet i żaluzji, naprawy żaluzji i rolet, doboru systemów karniszy, prania zasłon, firan etc., serwisu mechanizmów, doboru kolorystyki i rodzaju tapet, sprzedaży tkanin dekoracyjnych i elementów wykończeniowych, doboru dodatków do wnętrza (np. poduszki, narzuty, pokrowce na krzesła i fotele).

Wasze zadowolenie jest największym priorytetem dla naszych dekoratorów. Wspólnie z Wami i dla Was tworzymy funkcjonalne, oryginalne i przyjazne wnętrza. Inspiracje czerpiemy od najlepszych!

  1. Podczas wizyty dokonujemy wszelkich pomiarów niezbędnych do prawidłowej aranżacji wnętrza.

  2. Istotne jest także poznanie warunków technicznych, układu okien i ich rodzaju (wykusze, narożne, skosy), co pomaga nam w wyborze najlepszego rozwiązania instalacyjnego (np. rodzaju karnisza) i dekoracyjnego, tak aby końcowy efekt dekoracji okien i wnętrz był jak najlepszy.

  3. Wspólnie z Wami wybieramy tkaniny i sposób ich zastosowania.

  4. W naszej pracowni opracowujemy projekt dekoracji okien w oparciu o wybrane tkaniny.

  5. Sporządzamy wycenę, która obejmuje koszty: tkanin dekoracyjnych na metry, szycia dekoracji, karniszy i ich montażu, a także koszt upięcia i zawieszenia dekoracji w docelowym wnętrzu. W przypadku wyboru tapety lub rolety podajemy koszty zakupu oraz koszt montażu/naklejenia tapety.

  6. Przedstawiamy Wam projekt i kosztorys do akceptacji (najczęściej drogą mailową).

  7. Jeśli zaakceptujecie naszą propozycję, to spisujemy zamówienie i przystępujemy do realizacji projektu po wpłacie zaliczki w wysokości 40% wartości brutto całego zamówienia.

  8. Po przygotowaniu zamówienia kontaktujemy się w celu ustalenia dogodnego terminu zamontowania karniszy oraz zawieszenia dekoracji.

Podobnie wygląda proces doboru kolorystyki tapet.

Od momentu złożenia zamówienia na dekorację w naszym salonie w Warszawie do chwili jego całkowitej realizacji nie mija zazwyczaj więcej niż 14 dni roboczych. Czas wykonania zamówienia jest uzależniony od dostępności wybranej tkaniny dekoracyjnej. Większość tkanin dostępna jest jednak w ciągu 7 dni roboczych.

Koszt pierwszego przyjazdu dekoratora poza teren Warszawy to 100 zł – w przypadku gdy nie zdecydujecie się na realizację projektu przez naszą firmę. W przypadku decyzji pozytywnej koszt ten nie jest doliczany do całości zamówienia.

Podczas całego procesu, od pierwszej wizyty, po szycie dekoracji okiennych, nasz projektant będzie do Waszej dyspozycji, na bieżąco informując o postępie prac.

W celu uzyskania bezpłatnej porady lub umówienia się na spotkanie z dekoratorem prosimy o kontakt.

N&A