Pranie zasłon i rolet


pranie-zasłon-rolet

Firma Room Factory oferuje pranie zasłon i firan i innych dekoracji okiennych, na terenie Warszawy i okolic. Zlecenia wyceniamy indywidualnie, biorąc pod uwagę powierzchnię tkanin przeznaczonych do prania, stopień zabrudzeń i wszelkie konieczne naprawy techniczne. Pranie dekoracji przebiega zawsze zgodnie z wytycznymi klienta, jeżeli takie istnieją, lub zgodnie z przepisem prania danej tkaniny dekoracyjnej (pranie wodne lub chemiczne). Po wypraniu, starannie przygotowujemy dekorację do powieszenia – jest ona prasowana i modelowana zgodnie z ustaleniami bądź stanem wcześniejszym. Podczas prania przykuwamy szczególną uwagę do tego, aby elementy takie jak zakute w tkaninę koła ozdobne, taśmy marszczące, haczyki, obciążniki, szprosy etc. nie zostały uszkodzone bądź też nie uszkodziły materiału. Gdy dekoracje są już gotowe, nasi pracownicy kontaktują się z klientem telefonicznie ustalając szczegóły dotyczące terminu ponownego ich zawieszenia. Tkaniny gotowe do transportu zawsze zabezpieczane są przed uszkodzeniami oraz zabrudzeniami. Rozliczenie z klientem następuje po wykonaniu zlecenia.

Usługę prania i odświeżania dekoracji dzielimy na etapy:

Etap I

Przyjęcie zlecenia oraz uzgodnienie z klientem dogodnego terminu zabrania dekoracji, ustalenie i omówienie szczegółów takich jak: rodzaj prania, dodatkowe zabiegi, zakres przeglądu mechanizmu (o ile dekoracja taki posiada).

Etap II

Zasadnicze pranie tkanin, przygotowanie upranej już dekoracji – prasowanie, układanie, ewentualne naprawy techniczne. W zależności od rodzaju prania i ilości tkaniny czas realizacji wynosi od 3 do 5 dni roboczych.

Etap III

Na tym etapie dekoracja jest przygotowana i zapakowana do transportu. Zostaje ustalony termin zawieszenia tkaniny. Po wykonaniu zlecenia i odebraniu upranej dekoracji następuje rozliczenie z klientem.

Przypominamy, że w swojej ofercie posiadamy również usługę naprawy żaluzji i rolet oraz montażu rolet, żaluzji i innych dekoracji na terenie Warszawy i okolic. W celu uzyskania dodatkowych informacji lub skorzystania z usługi, prosimy o przejście do działu KONTAKT.

N&A