Szycie dekoracji


szycie-zaslon

Firma Room Factory oferuje usługę szycia na miarę, która obejmuje wszelkiego rodzaju dekoracje okienne: zasłony i firany, rolety rzymskie, weneckie i austriackie, zasłony panelowe, lambrekiny
i podpięcia do zasłon, jak również inne ozdobne dodatki i elementy wystroju wnętrz, a wśród nich: siedziska i pokrowce na krzesła, pufy i worki do siedzenia typu Eko, narzuty, pledy, obrusy, serwetki, bieżniki, komplety kuchenne etc. Posiadamy bogatą ofertę tkanin zasłonowych, firanowych, obiciowych oraz specjalnego użytku, takich jak tkaniny trudnopalne w szerokiej gamie kolorystycznej. Oferujemy również produkty z przeznaczeniem nie związanym z oknami. Możemy zaproponować klientom zasłony łazienkowe z nieprzemakalnej tkaniny, kurtyny teatralne oraz kotary do przymierzalni. Szyjemy wymieniony asortyment pod indywidualne wymagania i przeznaczenie.

Nasza pracownia wykonawcza istnieje w Warszawie już od 20 lat i podejmuje się nawet tych najbardziej skomplikowanych i czasochłonnych projektów. Do każdego zlecenia nasi doświadczeni pracownicy podchodzą z wyjątkową starannością, używając przy tym profesjonalnych maszyn do szycia i akcesoriów. Posiadamy katalogi, które ułatwiają klientom wybór rodzaju dekoracji, wzoru oraz pozwalają im wyobrazić sobie pewne rozwiązania dekoracyjne. Dodatkowo nasz ShowRoom mieszczący się w Warszawie jest wyposażony w dema dostępnych dekoracji, co pozwala pokazać każdy szczegół. Po przyjęciu gotowego projektu bądź pomocy w stworzeniu zupełnie nowego, przechodzimy do kolejnych etapów zaczynając od wyboru tkaniny, sprawdzenia jej pod kątem skaz, a kończąc na modelowaniu gotowej już dekoracji. Każdy etap jest szczegółowo omawiany z klientem przez naszych doświadczonych pracowników, którzy z chęcią doradzają i przybliżają wszelkie możliwe rozwiązania szycia, jak również aranżacji wnętrz.

W zależności od przeznaczenia dekoracji okiennej wykorzystujemy różne techniki szycia, a nasze nowoczesne zasłony i firany produkujemy w pięciu różnych wariantach wieszania dostosowanych do typów karniszy. Do karniszy szynowych przeznaczone są firany i zasłony na fleksach i na taśmie marszczącej, a do drążkowych natomiast, na szelkach i ozdobnych kołach. W naszym sklepie internetowym znajdziecie również bogatą ofertę karniszy oraz potrzebne akcesoria do wszystkich wspomnianych rozwiązań.

Rolety rzymskie, weneckie i austriackie szyte są według ścisłych wytycznych naszych klientów. Wszelkie mechanizmy roletowe można wybrać w naszym sklepie internetowym bądź dostarczyć własne.

Podobne zasady obowiązują w przypadku tkanin – szyjemy zarówno z materiałów dostarczonych przez klientów, jak i tych zakupionych w naszym salonie.

Nasza pracownia w swoim asortymencie posiada szereg wysokogatunkowych tkanin naturalnych, takich jak ekologiczny len, bawełna, jedwab, a także duży wybór tkanin sztucznych m.in. poliester, wiskozę, tkaniny z domieszkami, tkaniny zaciemniające (dimouty i blackouty) oraz tkaniny trudnopalne z atestami. Zajmujemy się również sprzedażą tkanin na metry.

Możemy pochwalić się terminowością wykonywanych usług, najwyższą jakością szycia i zadowoleniem naszych klientów.

W celu uzyskania bezpłatnej porady lub umówienia się na spotkanie z dekoratorem prosimy o kontakt.