Współpraca


Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z nami : Formularz kontaktowy lub zadzwoń.


Parkiet WAWA  – podłogi drewniane

Room Factory poleca naszego partnera Parkiet WAWA, producenta i wykonawcę parkietów z różnych gatunków drewna krajowego (dąb, jesion, dąb czerwony, wiąz, jawor, czereśnia) i egzotycznego (bambus, teak, palisander i inne), charakteryzującego się niespotykanymi odcieniami. W ofercie Parkiet WAWA można znaleźć także panele korkowe na podłogi i ściany oraz deski podłogowe lakierowane i olejowane.
Firma służy fachowym doradztwem i kompleksową obsługą projektów.
Serdecznie polecamy.
Parkiet WAWA wspaniałe podłogi

ParkietWAWA

Kwiecień 2016


Pani do szycia dekoracji – umowa zlecenie lub etat, współpraca

Jesteś dokładna, sumienna, potrafisz szyć na maszynie, lubisz tworzyć coś nowego, masz zmysł estetyczny i choćby trochę doświadczenia – skontaktuj się z nami.

Istnieje możliwość pracy chałupniczej.
05.08.2015


Projektant wnętrz, architekt – współpraca

Masz zamiłowanie do architektury i aranżacji wnętrz, chcesz zostać dekoratorem lub projektantem, szukasz wyzwań na ścieżce zawodowej, masz potencjał, ale brak możliwości aby rozwijać się w kierunku swojej pasji, interesują Cię technologie i nowości ze świata firan, zasłon, rolet i ogólnie dekoracji okiennych, lubisz szkicować, rysować, projektować, studiujesz bądź ukończyłeś Akademię Sztuk Pięknych, chcesz tworzyć coś wyjątkowego – napisz do nas!

Praca w firmie Room Factory Sp. z.o.o polega na rewitalizacji  aranżacji wnętrz naszych klientów, projektowaniu i doradzaniu ludziom, podejmowaniu największych wyzwań z zakresu tworzenia dekoracji okiennych i innych elementów ozdobnych, pokonywaniu wszelkich trudności napotkanych podczas montażu i serwisowania karniszy, rolet i żaluzji oraz dbaniu o to, aby każda nasza realizacja miała wyjątkowy klimat.

Jeśli chcesz zostać częścią naszej firmy, skorzystaj z formularza kontaktowego, zadzwoń lub przyjdź do naszej pracowni przy ulicy
Budrysów 18a. Serdecznie zapraszamy!
05.08.2015


aB